Whatsapp İletişim Numarası: 0324 6060117

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:00

Zula’da Daha Fazla Zp Kazanmak İsteyenler İçin Altın Öneriler

Zula’da Daha Fazla Zp Kazanmak İsteyenler İçin Altın Öneriler

1.Mouse’u sabit tutmak

Eğer oyundayken Mouse’u sabit tutmazsanız silah hedefini şaşıracaktır. Ve buda size eksi puan olarak geri dönecektir. Eğer tam tersi Mouse u sabit tutarsanız silahın hedefi şaşmayacaktır. Buna spreyde deniliyor. Mouse hassasiyetini de ortaya getirmenizi tavsiye ederim. Ve Mouse unuzun kaliteli ve oyun Mouse u olmasına dikkat ediniz.

2.Taktik

Rakiplerinizin kol veya bacaklarına değil direk kafasına nişan almalısınız. Kol ve bacaklarda rakibiniz üç mermi ile ölürken kafasına sıktığınız zaman tek mermide ölür. Eğer böyle yaparsanız oyunda daha fazla kill alırsınız ve zpnizde artmış olur.

Ayrıca rakibinizin yanınıza yaklaştığını sesinden anlarsanız hemen taramalı ateş etmenizi öneririm. Bu şekilde oyundaki killinizde artmış olur

Ve rakibinizi eğilerek veya zıplayarakta aldatabilirsiniz.

3.Silah seçimi

Silah seçimini de iyi yapmanızı öneririm eğer daha hızlı hareket etmek istiyorsanız hafif makinalı silah almalısınız. Eğer daha fazla kill almak ve zp kazanmak istiyorsanız kaliteli silah seçimi çok önemlidir. Özelleştir bölümünden artısını yükseltebilirsiniz.

Zula da tabii ki altın almakta çok önemli eğer altın alırsanız oyundaki karakteriniz daha fazla gelişmiş olacaktır.

Ve Zulayı ne kadar çok oynarsak o kadar deneyiminiz olur ve daha fazla zp alırsınız.

4.Zula’da Altın Ve Zp ile Marketten Alışveriş Yapmak

Zula kasalarından zp ile kasa alacaksanız eğer Zula Günlük Kasayı tavsiye ederim. Eğer altınla alacaksanız Efsaneler Kasası veya Kombo Kasayı size öneririm. Eğer daha fazla altınınız varsa Kasalar Kasasını da öneririm. Deste alacaksanız eğer Platin Desteyi tavsiye ederim. Çünkü içinde birçok efsane silah parçaları var.

Zula Altın Almak için  TIKLAYINIZ