Whatsapp İletişim Numarası: 0324 6060117

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:00

PUBG’YE GENEL BAKIŞ

PUBG üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Yani bir TPS SURVİVAL oyunudur. Açıkçası oldukça etkileyici ve oyunun çıktığından buyana lol izleyici kitlesinden daha fazla kazanıyor oyun blohole stdio tarafından geliştirilmiş bir oyun. Diğer hayatta kalma oyunlarına benziyor. Fakat PUBG çok az hataya sahip bir oyun ve en çok satılan oyunlar arasında birinci oyun diyebiliriz. Ve diğer betadaki oyunlardan kendine daha çok önem veriyor. Yani bazı betadaki oyunlar kendini hiç geliştirmiyor. Oyunun oynanışı oldukça basit siz dâhil diğer doksan dokuz centilmenle birlikte bir adaya yerleşip orda yardımsevere bir şekilde silah v.b ürünler toplayıp ardından toplu taşıma araçlarına binerek oyun oynuyorsunuz. Tabii ki oyun başlar başlamaz uçakta giderken haritanın belli yerlerine paraşütle inebilirsiniz. Oyunda üç mod var solo duo squad ekli çiftli takım modlarıdır bunlar. Duoya girerseniz çok sıkıntı değil  yanınızdaki diğer bir arkadaşınız ya sizi kurtaracak a yada kendini kurtaracaktır.Solo is e gayet iyi çünkü her şeyi tek başına yapıyorsunuz ve önünüze geçen herkesi öldürebilen bir oyuncuya dönüşüyorsunuz..

Oyunun belli bölgelerine çok daha fazla silah düşüyor. Bunlara örnek verecek olursak  sosnovka military base,georgopol.dust 2.Oyunda bolca silah bulunmaktadır.

PUBG’nin en güzel yanlarından biri ise her oyunda yama hataları gideriliyor ve yenilikler geliyor. PUBG’nin dünyaya bakış açısı diğer oyunlara nazaran daha farklı çünkü PUBG’ DE öldüğünüzde yeniden doğma özelliği yok tam tersine öldüğünüzde oyun bitiyor.

Oyun gerçekten çok güzel. Eğer hiç oynamadıysanız denemenizi tavsiye ederim.

mobilede oynanan pubg mobile uc fiyatları için TIKLAYINIZ