Whatsapp İletişim Numarası: 0324 6060117

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:00

PİYASADAKİ EN İYİ 5 OYUN

PİYASADAKİ EN İYİ 5 OYUN

1.Fary Cry :New Dawn

 Fary Cry’a doyamayanlar için gayet iyi bir oyun. Başta karakter seçiyoruz kadın veya erkek zorluk olarak Explorer tough hard-ass olarak karşımıza çıkıyor. Biz toughu seçiyoruz ilk olarak bomba patlıyor görüntüler çok güzel Carmina diye bir karakter konuşuyor doğduğum gün dünyanın sonu gelmişti gibi şeyler diyor. Oyun da kıyamet sonrası yaşanmış gibi ve her yeri kötüler kaplamış çoğu insan ölmüş ve geri kalanı kurtarmak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz oyunda.  Gerçekten güzel bir oyun.

2.Sekıro:Shadows dıe twıce

From softwarenin yaptığı bir aksiyon- macera oyunudur. RPG elementlerinin bulunmaması diğer oyunlardan farkını ortaya koyuyor. Diğer oyunlara nazaran sekiro da serbest oynuyorsunuz hatta o kadar serbest ki platform kısımlarında bir yerlere tutunmak bir yerden bir yere atlamak belli noktalara kanca atmak gibi şeylerde var. Oyunda kendinizi spedırman gibi hissedebilirsiniz. Ve bu oyundaki kılıç savurma hissiyatı daha başka olmuş daha farklı bir hissiyat olmuş. Samuray kılcının bitirici hareketleri olmuş bu oyunda ve mekanik kolada farklı silahlar atıyabiliyorsunuz. Gerçekten güzel bir oyun olarak karşımıza çıkmış.

3.Rage 2

Yıl 2011 birkaç kişiden oluşan ekip  yepyeni oyunları rage 1 oyununu oyuncularla buluşturuyor.Büyük umutlarla piyasaya sürülen oyun çok kusurlu olmasında dolayı çok eleştiriliyor.Ve baya bir sorun,kusur vardı..Aradan geçen sekiz yılın ardından its software artık çok arklı bir firma  eğlenceli sınırsız oynayış devasa harita her yerden fırlayan etkinlikler diğer açık dünya oyunlarına göre çok daha az çeşitlik eğlenceli çatışma etkinlikleri var.Bordelineste olduğu gibi farklı efektler veriliyor oyunda karakter ön plana çekiliyor ve onunla ilgili önemli bilgiler veriliyor.Gerçekten açık dünya oyunlarının arasında çok güzel bir oyun.

4.Resıdent Evıl 7: Biohazard

Resıdent Evıl 4 FPS’ye geçen ilk oyundu. orjinaline en sadık oyunlardan biridir.Aslında bu oyun resıdent evı l1 çok benziyor.Birincisi çok kısıtlı bir alanda oyunun geçmesi mesela bir malikanedesiniz ve malikanenin çevresinde kalıyorsunuz sürekli olarak ve burada resıdent evıl 1 ile arasında paralellik olduğunu açıkça görüyoruz.İkincisi çok hardcore bir aksiyon olmaması,aksiyonun daha az karşımıza çıkması ve bazı tarz benzerlikler Resıdent evıl 1i  biraz anımsatıyor fakat çok büyük bir değişiklikte var.Özellikle bir kamera açısı değişikliği var gerçekten orijinal haline ne sadık kalan oyun bu olmuş.ve hikayede bir ailenin ve onların çevresinde dönen olayları anlatıyor.Mendebur bir ailenin etrafında dönüyor olaylar.oyunda farklı bir tercih yapılmış oyundaki tercih şöyle olmuş:Oyunun ilk yarısı daha az çalışmaya girdiğiniz o aileden kaçtığınızı bir oyun yapısı sunuyor az silah hatta hiç silah yok gizli gizli yerlere giderken gerçekten baya geriliyorsunuz.oyun iki ayrı bölüm iki ayrı tarza sahip bir oyun.

.

5Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11’in betasına bakıyoruz ve gerçekten gelmiş geçmiş en iyi dövüş oyunudur. İl başta karakter seçiyorsunuz ve zorluk derecesini seçiyorsunuz. Ve oyuna başladığınız da yeni hareketler ve efektler de var gerçekten dövüş oyunları arasında birinci oyun diyebiliriz.