Whatsapp İletişim Numarası: 0324 6060117

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:00

Minecraft Nasıl Satın Alınır

Minecraft
Minecraft oyunu ilk çıkış tarihinden beri birçok oyuncunun favorisi olmuştur. Grafik olarak olmasa da, sunduğu hikaye ve bize verdiği seçim yapma imkanı oyuncuların dikkatini çekmiştir. İlk çıktığı zamandan bu yana oyuna çok büyük, yenilikler yapılmıştır. Bu yenilikler ise oyunun uzun süreli olarak rağbet görmesini sağlamıştır.

Minecraft Oyununu Nereden Satın Alabiliriz?

Minecraft birçok platformdan oynanabilir. Oyunun hem crack sürümü (korsan) hem de orjinal sürümü vardır. Korsan sürümü ücretsiz olarak herhangi bir yerden indirebilirsiniz. Fakat orjinal sürümü almak biraz tuzlu. Bu da oyuncuların korsan sürüme kaymalarını sağlıyor.


Korsan Sürüm Hakkında

Korsan sürüm ile orjinal arasında çok fark bulunmamakla birlikte küçük farklar vardır. Örneğin; bazı çok oyunculu serverlara korsan ile girilmemektedir. Fakat bu da oyuncuların para ödemesini sağlamaya yetmemiş, orjinal hesap istemeyen serverlar çıkmıştır. Bu da korsan sürümü öne çıkarmıştır.
Dediğim gibi orjinal olmayan sürümü herhangi bir yerden indirebilirsiniz. Fakat
alışveriş
güvenliği açısından orjinal sitesinden almaya fayda var. Çünkü bazı siteler, size orjinal Minecraft'ı daha ucuza verdiğini söyler. Evet, hesapları verirler. Fakat bir süre sonra hesaplarının kaybolduğunu veya şifrelerinin değiştirildiği görülür. Bu da korsana olan ilgiyi artırmaktadır.
Korsan oyun, orjinal olanın bize sunmuş olduğu neredeyse bütün özellikleri sunar. Bu da oyuncuları korsan oyuna iter. Orjinal Minecraft hesabı almak istiyorsanız minecraft.net adlı siteden kredi kartı veya başka ödeme yöntemi bilgilerinizi girerek satın almayı gerçekleştirebilirsiniz ve Minecraft'ın o büyülü dünyasına dalabilirsiniz. Gerek kurgu ve gerçeğe yakınlığa ile sizin de bu oyun ilginizi çekecektir. Eskiden oyun Mojang'a aitken, Mojang oyunu Microsoft'a satmış ve oyunun yeni sahibi Microsoft olmuştur. Microsoft, Mojang'ı aratmamış ve mirası devam ettirmiştir. İlk çıktığı zamana göre daha az rağbet görse de oyun hala popülerliğini yitirmemiştir. Sadece çocuklar değil, her yaştan insanlar da bu büyüleyici oyunu oynamaktadırlar.
Kendi dünyanızı oluşturabilir, tamamen kendi kafanıza göre şekillendirebilirsiniz. İster evler ve inşaatlar yapar, ister maden kazar, ister dünyanıza TNT döşeyerek büyük bir patlama oluşturabilirsiniz. Yapabileceğiniz şeylerde tamamen özgürsünüz. Siz de bu oyunu satın alarak büyülü dünyasına dalabilirsiniz.