Whatsapp İletişim Numarası: 0324 6060117

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:00

LoL Rp Fiyatlarında İndirim Devam Ediyor ve Lol'den Son Haberler

Sitemizde yoğun istek üzerine riot points kampanyamız devam etmektedir,şimdiden ilginize sonsuz teşekkürler.

Ucuz Rp Fiyatları için TIKLAYINIZ

öte yandan league of legendste paylaşılan son haberlere göre ;kısa bi derleme yaptık sevgilerimizle;

Taktik Savaşları’nı (TS) oynamaya başlamak kolay ama mod büyük bir derinliğe sahip. Bugün TS’nin üç tasarım temelinden bahsedeceğiz: Ustalık, eğlenceli rekabet ve keşfetme.

Becerilerinizin gelişmesi TS’nin en çekici parçalarından biri ve bu mod, üzerinde ustalaşabileceğiniz pek çok yöne sahip. İster yüzüncü kez ister ilk kez oynayın, kaydettiğiniz gelişmeyi ve iyileşmeyi hissedebilmenizi istiyoruz. Dolayısıyla biz oyunu geliştirirken size ustalaşabileceğiniz birçok alan sunmak ve bunların her birinde bir sürü yan beceri ve ustalık noktası olacak.

Bilgi: En güçlü şampiyonları takımınıza katmaya, karmaşık ve birbirleriyle kesişen özellik sinerjileri kurmaya ve en iyi eşyaları kuşanmaya ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Eğer durum böyleyse oyun hakkındaki bilginizi araştırma ve analiz yoluyla arttırmanız gerek.

Esneklik: Daha çok doğaçlama yaparak oynamak, seçimlerde gördüğünüz şampiyonlara incelikle yaklaşmak, ortaya çıkan fırsatlardan faydalanmak ve esnek şampiyon kompozisyonları kurmak isteyebilirsiniz. Bunu başarmak için oyunun nasıl işlediğini anlamanız ve her durumda izleyebileceğiniz en iyi yolu belirlerken açık görüşlü olmanız gerek. Bunlar sizinesnekliğinizi test eder.

Talih: Oyunun erken safhalarında güçlü kompozisyonlara ulaşma şansı sunabilen yenile düğmesini sık sık kullanmak isteyebilirsiniz. Galibiyet serinizi korumak veya bir komboyu tamamlamanız için gerekli olan mükemmel eşyayı bulmak adına birçok şeyi riske atmaya razı olabilirsiniz. Bunlar şansınızı yönetip hem iyi hem de kötü, beklenmedik sonuçlarla başa çıkabilme becerinizi; yani talihinizi test eder.

Gözlem: Belki de rakiplerinizin hamlelerini incelemekten hoşlanıyorsunuzdur. TS, oyunu okuma becerinizi ödüllendirir. Hangi şampiyon ve stratejilerin kullanılabilir olduğuna ve rakiplerinizin hangi dizilimlere yöneldiğine dikkat edin. Dikkatli gözlem sayesinde uygun şampiyonların kopyalarını ekibinize katabilir ve rakibinizin güçlü yönlerini etkisiz hale getirme imkânı veren bir takım oluşturabilirsiniz.

Hız: TS çok fazla şey düşünmeniz gereken karmaşık bir oyun. Karar alma hızınız, tereddüt eden ve ikilemde kalan oyuncular karşısında bir adım önde olmanızı sağlar. Kendinizden emin bir şekilde ilerlemeniz, size plan yapmanız için ihtiyacınız olan süreyi sunar ve bir sonraki adımları öngörebilmenize olanak tanır.

TS’yi bu alanlarda ustalaşabileceğiniz şekilde tasarladık. TS’yi oynama biçiminiz, hangi alanlardaki ustalığınızın öne çıktığını değiştirerek kendi oynayış tarzınızı oluşturmanızı sağlıyor. Ayrıca bu bahsettiklerimizin öne çıkabilmesi için bazı diğer becerileri geri plana atmanın önemli olduğunu düşündük. Mesela TS isabetli bir şekilde tıklayarak 300 minyon skoruna ulaşmanızı, yetenek atışlarından Sıçra’yla kaçmak için gösterdiğiniz tepki hızınızı veya takım arkadaşlarınızla aranızdaki koordinasyonu ödüllendirmiyor. Ustalık, otomatik savaş türünün temel taşlarından biri ve izlediğimiz yaklaşım bizi son derece heyecanlandırıyor.

Peki ya Taktik Savaşları’nın özgün yanı ne? Derin ve tatmin edici bir oyun olan TS, ayrıca rekabetçi, zorlayıcı ama bir o kadar da sosyal ve eğlenceli bir ortak deneyim sunuyor. Eğlenceli rekabet rakiplerinize ve oyuna karşı neşeli bir tavır takınmanız, oyunu ciddiye almanız ama bir yandan da otomatik savaş türünün keyfine birlikte varmanız demek.

Eğlenceli rekabet bizi TS’ye birkaç özellik eklemeye teşvik etti. Bunlardan ilki çiftli eşleştirme. TS’nin her bir turunda rakiplerinizden biriyle eşleşirsiniz. İkinizden biri sahip olduğunuz takımla birlikte fırıl fırıl dönen bir geçidin içine girer ve diğer oyuncunun arenasını ziyaret eder. Burada tek bir savaş gerçekleşir. Her turda sadece bir galip ve bir mağlup vardır.

Çiftli eşleştirme her bir savaş turunu başka bir oyuncuyla paylaşacağınız anlamına gelir. Gnar’ın birkaç şampiyonu Kennen’in ultisinin içine attığına tanık olduğunuzda, bunu başka bir oyuncunun da gördüğünü bilirsiniz. Bir rakiple yerleri süpürdüğünüzde toplam canına verdiğiniz hasarın önemli olduğunu bilirsiniz.

Eğlenceli rekabet oluşmasını sağlayan bir özellik de paylaşımlı seçim. Tabii bazı oyuncuların buna atlıkarınca adını verdiğini de gördük. Özellik şöyle işliyor: Zaman zaman herkesin minik efsanesi haritanın merkezinde yer alan tek bir adada toplanıyor. Daha sonra on şampiyon ortaya çıkıyor ve kendi etrafında dönen bir halka oluşturuyorlar. Oyuncular da salınarak en iyi şampiyonu diğerlerinden önce kapmaya çalışıyor. Eğer kulağa çılgınca geliyorsa bu normal. Çünkü gerçekten de öyle! Ayrıca ortaya çıkan her şampiyon bir eşyaya sahip. Bu da alınacak kararı daha ilgi çekici hale getiriyor.

Umarız bu bölümde eğlenceli rekabetin bizim için ne ifade ettiğini ve bunu Taktik Savaşları’na ne şekilde getirdiğimizi açıklayabilmişizdir.

Keşfetme ve TS’nin Geleceği

Bugün üzerinde duracağımız son konu, TS’ye ve geleceğine yönelik tutumumuz olacak.

Taktik Savaşları’nı ilk oynadığınızda oyunda 50 şampiyon olacak. Bu sayının tanıdık temaları ve güzel bir otomatik savaş oynanışını sunmak için yeterli olduğunu düşünüyoruz. LoL’de 144 şampiyon olduğu için (ki bu sayı gitgide artıyor!), en sevdiğiniz şampiyonu TS’de görüp göremeyeceğinizi merak edebilirsiniz. Kısaca açıklamak gerekirse, gelecekte TS’ye daha fazla şampiyon getirmek istiyoruz.

TS’ye şampiyon eklerken izleyeceğimiz ikinci yolsa daha büyük etkilere sahip olacak. TS’nin sadece keşfetme unsurları içeren bir deneyim olduğuna değil, keşfetmeyle birlikte gelişen bir deneyim olduğuna inanıyoruz. Oyun hakkında tartıştığınızda, yayıncıları izlediğinizde ve rehberleri okuduğunuzda oyundaki ustalığınız çoğu zaman hızla artacak. Bu hızlı gelişim dönemi gerçekten çok keyifli. Sizi neyin beklediğini hatta neyin mümkün olduğunu bilmemenin gizemiyse büyük öneme sahip.

Arada bir oyuna yenilik getirmek için yavaş yavaş şampiyon ekleyeceğiz; fakat er ya da geç sürekli aynı veya benzer stratejileri görmekten sıkılacağınızı düşünüyoruz. Bildiğiniz dizilimlerle oynamak sizin için daha rahat olacak. Oyunun metası belirlenecek ve bir süre sonra maçlar hep aynıymış gibi hissettirecek.

Geliştiriciler olarak, nelerden hoşlandığınızı ve hoşlanmadığınızı öğrenip gelecekteki çalışmalarımızı bunlara göre şekillendireceğiz. Setler de bu noktada devreye giriyor.

Şimdi de açıklayacağımız son konuya geçelim. Daha önce League of Legends evreninden bahsetmiştik. LoL’de neredeyse 1000 kostüm var. Böylesine geniş bir havuzdan ilham alarak her bir sette büyük ölçüde çeşitli temaları keşfetmemiz mümkün. Mesela ilk setteki Yasuo, sürgün kılıç ustası olarak karşımıza çıkıyor ve temel kostümündeki Çelik Fırtına yeteneğini kullanıyor. Aynı şampiyon gelecekteki setlerde Uzay Serüveni Yağmacısı olarak oyunda yer bulabilir ve kostümün Rüzgâr Duvarı’nı kullanabilir.