Whatsapp İletişim Numarası: 0324 6060117

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:00

2019 yılında Youtube da en çok izlenen oyun hangisi oldu ?

2019 yılında Youtube da en çok izlenen oyun hangisi oldu?

Teknoloji çağında yaşadığımız şu dönemlerde artık birçok işimizi internet üzerinden yapmaya başladık. Birçok sitelerden ya da mobil uygulamalardan işimizi çok çabuk halletmeye başladık. İnternette bu kadar vakit geçirirken eğlenmek için bazı mobil uygulamalar ve web sitelerini izliyoruz. Hem bizi eğlendiren, hem de bilgi veren bir mecra olan Youtube eğlenmek için kullandığımız en önemli uygulamaların başında geliyor.

Youtube 2019 yılının en çok izlenen oyununun hangisi olduğunu açıkladı. Bildiğiniz üzere Youtube’da en çok izlenen oyun Fornite’dı. Ancak bu yıl Fornite oyunu liderliği bir başka oyuna kaptırdı. Peki, Fornite oyunu bunu kime kaptırdı. İşte cevabı…

İşte 2019 yılının en çok izlenen oyunu…

Bu yıl Fornite dan liderliği alan oyun Minecraft oldu. Minecraft oyunu bu yıl toplam 100.2 milyar izlenme ile Fornite geride bırakarak liderliği tekrar ele aldı. Fornite oyunu ise 60.9 milyar izlenme ile 2 sıraya geriledi. Fornite oyununu 36,9 milyar izlenme ile Grand theft Auto V takip etti. 4. Sırada ise 29,9 milyar izlenme ile Garene yer aldı. Garena’yı 29.6 milyar izlenme ile Roblox takip etti.

İşin tuhaf tarafı ise en çok oynanan oyunların arasında yer alan PUBG Mobile oyununun ilk 5’in içinde listede yer almaması oldu.